0 Ваша Кошик
0
Вартість доставки в Київ - 100 грн

Торти

Код7K-210
Торт "Київський". Вага: 0.85 кг
490 грн
Код7K-904
Торт з місцевої пекарні. Вага: 1 кг
450 грн
Код7K-900
Торт "Грильяжний". Вага: 0.85 кг
490 грн
Код7K-903
Торт "Золотий ключик". Вага: 0,85 кг
470 грн

Без чого не відбудеться свято, вечір або корпоратив? Правильно: без торта. Торт на будь-якому торжестві є символом закінчення свята. З його допомогою господарі пунктуально можуть натякнути гостям, що пора розходитися по домівках.

Якщо ви зібралися в незнайому компанію і не знаєте, який саме подарунок вибрати, то купити торт буде найоптимальнішим рішенням. Навіть якщо господарі купили самі торт або хтось приніс, то Ваш торт не завадить: якусь частину гості з'їдять, а все інше може ще довго постояти в холодильнику.

Асортимент тортів в нашому магазині гідний поваги, а зовнішній вигляд приваблює кожного. Ось тому встояти не під силу навіть тим, хто не особливо любить солоденьке. Вибирати можна на свій смак. Якщо ви сумніваєтеся в чомусь, зверніться в службу підтримку і питання відразу вирішиться.

Для дітей подарунок у вигляді торта буде найприємнішим спогадом про минулий захід. Це кулінарний виріб можна прикрасити свічками, можна в якості індивідуального оформлення замовити іменний напис і т. д. Прикрасити торт можна по-різному, і саме наповнення може бути з різними інгредієнтами.

Наші торти для Вас завжди красиво і святково прикрашені, мають високо презентабельний вигляд. Такий подарунок можна доповнити і іншими потрібними атрибутами: квіти, шампанське, вино, листівка, м'яка іграшка.

Весь такий солодкий набір ми оформимо в спеціальному дизайнерському напрямку. Вам лише залишиться назвати адресу одержувача, і Ваш презент приїде неушкоджений і в строк. Доставка тортів від нашої компанії це завжди ультра експрес доставка.

Уточнить категорию
Фильтры товаров
Тип товару
Ціна

грн  –  грн

  • 450грн
  • 490грн
Для кого
    Більше
Привід