0 Ваша Кошик
0
Вартість доставки в Київ - 0 грн

Роботу магазину тимчасово призупинено до стабілізації ситуації

Повітряні кульки

Цілий шар радості. На доказ давайте згадаємо мультик про Вінні Пуха і П'ятачка. Чого їм було достатньо для вітального візиту до ослика в його день народження? Правильно: всього лише однієї повітряної кульки.

Повітряні кулі вже кілька десяток років супроводжують усі грандіозні заходи, навіть на державному та міжнародному рівні. Жодне спортивне змагання не обходиться без цих летючих хмар. Вони завжди вважалися ознакою слави і процвітання. Олімпійські ігри, відкриття чемпіонатів – всі ці масштабні заходи не можуть обійтися без кольорових літаючих кульок.

Так чому ж і нам не перетворити своє торжество в справжнє свято позитивних емоцій? Людина, яка йде по місту відразу з декількома повітряними кулями завжди викличе посмішку у оточуючих і неспроста. Красиві конструкції у вигляді переплетених куль (арки і т. д.) стануть прикрасою банкетного залу на дверях, біля вівтаря і т. д.

Ідеї для повітряних кульок

Просто купити повітряні кулі і надути їх - нескладно і з цим впорається кожен. А що якщо підійти до цього заходу креативно: надути цифри Вашого віку, намалювати забавні мордочки на цих літальних апаратах, створити цікавий букет з них? Все це можливо, адже вони бувають різних кольорів і розмірів, форм і конструкцій, виконані з різних матеріалів.

Кулі, наповнені гелієм, будуть постійно прагнути вгору, тому з них можна зробити повітряну, легку і яскраву стелю. Ними можна всипати долівку, що особливо люблять дітки молодшого віку. Для них це щось на зразок живих іграшок, які можуть підскакувати, літати і опускатися прямо в долоньки.

Після того, як просто гратися кулькою набридне, з неї можна випустити наповнювач – гелій. Якщо кілька разів вдихнути цю «смішну» речовину, то Ваш голос стане схожий на розмову маленького гномика або ельфа. Заговоривши на торжестві з таким звуковим ефектом, можна неабияк потішити народ.

Фрукти, дерева, овочі – це все можна зробити з повітряних куль. Але класичним варіантом для щирого привітання стане букет улюблених квітів і безліч повітряних куль (кількість може збігатися віком, річниці тощо).

Доставка повітряних куль разом з букетами квітів по Києву - наше основне завдання!

Наша мета - дивувати Вас якістю своїх послуг!

Уточнить категорию
Фильтры товаров
Тип товару
Ціна

грн  –  грн

  • 190грн
  • 2780грн
Для кого
Привід