0 Ваша Кошик
0
Вартість доставки в Київ - 100 грн

Роботу магазину тимчасово призупинено до стабілізації ситуації

ОРХІДЕЇ В ГОРЩИКУ

Код7K-383
Орхідея фаленопсис жовта з 1 гілкою
830 грн
Код7K-378
Орхідея фаленопсис біла з 2 гілками
960 грн
Код7K-379
Орхідея фаленопсис жовта з 2 гілками
960 грн
Код7K-380
Орхідея фаленопсис рожева з 2 гілками
960 грн
Код7K-382
Орхідея фаленопсис рожевого кольору (1 гілка)
830 грн
Код7K-381
Орхідея фаленопсис біла з 1 гілкою
830 грн

Замислюючись про красивий декор кімнати, люди часто вдаються до допомоги кімнатних рослин. Орхідея в горщику - дуже вдале придбання для цієї мети. Такі квіти дуже оригінальні, мають яскравий аромат, досить невибагливі.

Купити орхідею у вазоні можна в нашому Інтернет-магазині. Ми працюємо тільки для того, щоб Ви отримували радість і позитивний настрій. Кімнатна орхідея завжди була ознакою хорошого тону, такі квіти часто розташовують на терасах, підвішують на стінах, садять вздовж будинку на клумбах.

Ми пропонуємо орхідеї різних кольорів, наші фахівці допоможуть підібрати вам необхідну рослину. Квіти в будинку додають свіжості, створюють весняний настрій, очищають повітря. Але ж так приємно, що крім краси, зелені рослини ще й приносять користь для здоров'я.

Зазвичай в приміщенні рекомендується поміщати 3 - 4 кімнатні рослини. Тоді вони з легкістю зможуть впоратися з вуглекислим газом, наповнять повітря киснем. У такому приміщенні легко працювати, людина менше втомлюється, не перевтомлюється, підвищується працездатність. Тому наші рослини просто необхідні кожному, ми дбаємо про Вас і Ваших близьких, даруємо Вам сонячний настрій.

Уточнить категорию
Фильтры товаров
Ціна

грн  –  грн

  • 830грн
  • 960грн
Для кого
Привід
    Більше