0 Ваша Кошик
0
Вартість доставки в Київ - 100 грн

М'які іграшки

Подарувати один тільки букет з квітів здається недостатнім, щоб висловити свої щирі почуття, ніжність і турботу. Потрібно подарувати щось таке, що викличе на обличчі у одержувача щиру посмішку, що зможе розтопити шар образи і непорозуміння, що змусить поглянути на всі речі трохи з іншого ракурсу. Що ж це може бути? Все досить просто: м'яка іграшка.

Якщо ви вирішили, що купити м'яку іграшку потрібно обов'язково, і саме вона стане доповненням до квітів або основного подарунку (якщо мова йде про якийсь особливий випадок, урочистий день), тоді не загубіться в нашому виборі на будь-який смак.

Про значимість м'якого друга

Звичайно, розмір такого презенту залежить від Ваших можливостей чи від побажань, але зауважте, як радіють всі від великих іграшок, як звертають увагу і по-білому, заздрять тим дівчатам, які з посмішкою на вустах мчать по місту з величезним ведмедем, слоном або собакою. Подивіться на реакцію найменших крихіток, як вони реагують на великі м'які іграшки? Нерідко такі плюшеві або волохаті друзі стають друзями на все життя. Навіть у дорослому житті зустрічаються випадки, де сон просто неможливий без звичної іграшки. Вона стає чимось на зразок талісманом, оберегом на час відсутності дарувальника.

Приємно і не тільки

Багато дівчат колекціонують м'які іграшки, тому таким подарунком Ви можете не тільки здивувати і зробити приємне, але ще і допомогти поповнити армію улюбленців. Ця любов до таким «звірятам» пояснюється дуже просто: кожна жінка всередині себе зберігає потенціал з материнськими почуттями, і хоч тварина не справжнє, але воно симпатичне, м'яке і невелике, чимось нагадує дитину. Про нього хочеться піклуватися, шукати місце в квартирі, де б новий «житель» міг спокійно спостерігати за Вами і допомагати своєю присутністю.

Доставка задоволень вчасно

Дуже зручно, коли магазин з продажу квіткових букетів паралельно може запропонувати і м'які іграшки для різного віку. Доставка м'яких іграшок разом з букетами завжди на висоті. Ви будете задоволені своєчасним отриманням Вашого презенту і зможете зателефонувати саме в момент вручення, щоб особисто переконатися в радості отримувача.

Що може приємніше, ніж отримати квіти – символ уваги і поваги, і м'яку іграшку – талісман турботи і тепла?

Уточнить категорию
Фильтры товаров
Тип товару
Ціна

грн  –  грн

  • 580грн
  • 1390грн
Для кого
    Більше
Привід
    Більше