0 Ваша Кошик
0
Вартість доставки в Київ - 100 грн

Кущові троянди

Код7K-995
Букет із 25 кущових троянд
4213 грн
Код7K-426
Букет із 75 троянд
11619 грн
Код7K-997
Букет із 101 кущової троянди
14356 грн
Код7K-996
Букет із 51 кущової троянди
8054 грн
Код7K-424
Букет із 41 троянди
6665 грн
Код7K-422
Букет із 19 троянди спрей
3380 грн
Код7K-423
Букет із 27 рожевих троянд
4491 грн
Код7K-425
Букет із 23 троянд
3934 грн
Код7K-421
Букет із 35 троянд
5832 грн

Навіть мудреці визнають, що людині для щастя необхідні квіти. Воістину, квітка - це одне з чудес природи і багато століть люди прагнули пізнати його, виростити власними руками. По праву, королевою квітів вважається троянда, оспівана в піснях, на картинах, в творах. Іменем троянди навіть називали війни.

Напевно, немає квітки більш чуттєвого і ніжного, ніж червона троянда – символ любові, пристрасті, вірності і захоплення. Навіть одна квітка троянди на рівному і довгому стеблі – це один з найяскравіших символів любові і відданості людині. Людина, що вибирає в подарунок букет з кущових троянд червоних відтінків, безумовно, володіє прекрасним смаком. При цьому неважливо зі скількох квітів складається букет: з одного, або зі ста одного бутона.

Легенди про появу троянди настільки ж величні і красиві, як сам квітка. Наприклад, за переказами біла троянда народжена в морській піні, але на березі шипи квітки вкололи ногу Афродіти, яка шукала Адоніса свого коханого, і троянда стала червоною.

У XVII столітті показувати почуття відкрито було не тільки не прийнято, але навіть заборонено. У цей період закохані дарували один одному червоні троянди, як символ любові і вірності.

У сучасному світі квітів існує величезна різноманітність сортів і видів цієї дивної квітки. Найбільш оригінальним на сьогоднішній день по праву можна назвати букет гілкових троянд, який відрізняється пишністю і великою кількістю ніжних пелюсток, зібраних в бутони. Кущові троянди довгий час зберігають свіжість і приємний квітковий аромат. Що стосується колірної гами бутонів, то вона досить різноманітна, винятком є блакитний і синій відтінки. Флористами Інтернет-магазину може бути складений ексклюзивний букет з одноколірних або двоколірних кущових троянд, в якому будуть поєднуватися легкість, радість, ніжність і трохи романтики.

За бажанням клієнта проводиться доставка троянд за вказаною адресою. Таким чином можна піднести сюрприз і привітати дорогу і близьку людину з важливою подією в житті навіть, якщо людей розділяє чимала відстань. Для справжніх почуттів немає перешкод і кордонів, досить купити кущові троянди, оформлені у вишуканий букет і вказати адресу, кому вони призначені. І зовсім неважливо, скільки троянд буде в букеті, адже кожна з них є символом проявом найважливіших почуттів та емоцій.

Уточнить категорию
Фильтры товаров
Тип товару
Квіти в складі
Колір
Тип кольору
Композиція з
Кількість квітів
Ціна

грн  –  грн

  • 3380грн
  • 14360грн
Для кого
    Більше
Привід
    Більше