0 Ваша Кошик
0
Вартість доставки в Київ - 100 грн

Роботу магазину тимчасово призупинено до стабілізації ситуації

Букети з ромашок

Код7K-228
Букет із 15 хризантем
1505 грн
Код7K-482
Букет із 35 ромашкових хризантем
2875 грн
Код7K-480
Букет із 21 ромашкової хризантеми
1947 грн
Код7K-478
Букет із 13 ромашек
1354 грн
Код7K-221
Букет із 11 ромашкових хризантем
1187 грн
Код7K-479
Букет із 17 ромашек
1658 грн
Код7K-59
Букет із 11 ромашкоподібних хризантем
1187 грн
Код7K-222
Букет із 19 хризантем
1810 грн
Код7K-477
Букет із 9 ромашек
989 грн
Код7K-481
Букет із 25 ромашкових хризантем
2221 грн

Раз ромашка, два ромашка, три... Ах, ці скромні ромашечки! З цією квіткою ми знайомимося в самому юному віці -дитинстві. Яка ж дівчина з дитячого садка не гадала на цій простій і загадковій квіточці на любов? Саме її так просто намалювати кожному малюку. У класичному вигляді вона підкуповує кожного своєю простотою: білі прості пелюстки і яскраве, чисто жовте суцвіття.

Букети з ромашок завжди асоціюються у нас з невинністю, тому даруються вони, як правило, молодим дівчатам, які ще не пізнали усі спокуси любові. Але на практиці буває, що букети з ромашок даруються і більш зрілим жінкам в знак щирості почуттів і відданості. Цей підхід майже безпрограшний. Відразу уява починає писати величезне диво-поле з мільйоном ромашок, які майорять на вітрі. Романтичності тут завжди буде з надлишком. Тому, якщо трояндами або орхідеями здивувати вже складно, то підіть від противного: почніть з самого елементарного.

Скромність, невинність, ніжність і любов, все це можна передати таким квітковим збором. А хто не збирав польову ромашку? Напевно, таких людей взагалі не існує. Майже у кожної людини слово квітка асоціюється тільки з ромашкою. Просунуті селекціонери зможуть просто шокувати Вас своєю фантазією і досягненнями одночасно. Тому сьогодні букет з ромашками може виглядати досить несподівано, яскраво і сучасно. Асортимент такої пропозиції задовольнить самого примхливого і витонченого в подарунках покупця.

Для свого будь-якого клієнта ми можемо надати нову пропозицію: виготовлення букета за вашим ескізом. Іншими словами, Ви малюєте, те, що хочете бачити, а ми втілюємо Вашу уяву в реальність. Такий набір може складатися не тільки з одних ромашок, туди можна додати й інші види квітів, розбавити неординарним оформленням. Наш підхід індивідуальний до кожного клієнта. Ми зацікавлені в першу чергу, щоб Ваша заявка була оброблена швидко, якісно і доставлена в строк.

Ромашки – далеко не сезонні квіти, вони невибагливі, тому дивуйте простотою найвишуканіших модниць, високо поставлених начальниць, жінок у формі або просто наших дорогих мам. Даруйте квіти без приводу, в знак любові, поваги, подяки, а ми допоможемо красиво піднести їх саме туди, де їх неодмінно чекають від вас, вчасно і без затримок.

Уточнить категорию
Фильтры товаров
Тип товару
Квіти в складі
Колір
Тип кольору
Композиція з
Кількість квітів
Ціна

грн  –  грн

  • 980грн
  • 2880грн
Для кого
    Більше
Привід
    Більше