0 Ваша Кошик
0
Вартість доставки в Київ - 100 грн

Букети з лілій

Код7K-245
Букет із 3 білих лілій
1200 грн
Код7K-242
Букет із 9 білих лілій
3200 грн
Код7K-240
Букет із 35 лілій
11800 грн
Код7K-246
Букет із 7 лілій
2550 грн
Код7K-241
Букет із 15 веток лілії
5100 грн
Код7K-243
Букет із 11 лілій
3850 грн
Код7K-248
Букет із 5 веток лілії
1900 грн

Не можна сказати, що одна квітка красивіше, а інша менш приваблива. Будь-яка з них знайде свого шанувальника, який буде щасливий, отримати розкішну композицію зі своїх найбажаніших рослин з прекрасним цвітінням.

Букет лілій це та категорія наших пропозицій, яка завжди залишається на висоті популярності. Завдяки зовнішньому вигляду цієї квітки, тобто геометрично витягнутим пелюсткам, лілія якнайкраще передає всю ту витонченість, яка поєднує в собі справжня жінка.

Витончена натура лілії дозволяє їй прижитися в будь-якому букеті. Букет з лілій може бути і моногамний - складатися тільки з цих квітів. Але частіше в букети додають і інших представників прекрасної флори. Лілія дуже різноманітна, вона може відрізнятися розмірами, забарвленням, формою пелюсток, спрямованістю бутонів і т. д. Її дуже люблять при оформленні комбінованих букетів.

При створенні ексклюзивної композиції за допомогою лілій головне – не переборщити з кількістю її квіток, інакше картинка може стати перенасиченою. Стебла у цієї квітки менш декоративні, тому їх доводиться ховати або маскувати цими ж частинами, але вже інших квіток.

Лілії перед вівтарем

Букет з ліліями для нареченої - справжнє призначення цієї квітки. Золотисті, білі, кремові або рожеві гібриди стануть справжньою знахідкою в такий незабутній день. На тлі такого суцвіття ви в вінчальній сукні будете виглядати ще зворушливіше. У нас зібрані найрізноманітніші, що рідко зустрічаються, представниці цього сорту. Кожна квітка високо відповідає стандартам свіжості рослини. Привезені здалеку, вони прекрасно зберігають свій чудовий вигляд і прикрашають Вас.

Лілія в букеті може супроводжуватися спеціальними шпильками для волосся у формі лілії, подібних прикрас на сукні, вишитих малюнків.

Рекомендація

Багато хто відмовляється від дарування цих квітів, так як ними можна досить легко забруднитися. Дійсно, їх пильовики при необережному русі можуть насипати на Вашу одяг пилок, але не варто відразу засмучуватися. Просто змахніть відразу ж крихти сухим шматочком тканини або носовою хусткою. Весь пил моментально зникне з вашого одягу.

Замовляйте свої букети у наших флористів: Ви отримаєте не тільки чудову комбінацію кольорів і акуратну доставку в будь-який район міста.

Уточнить категорию
Фильтры товаров
Кількість квітів
Ціна

грн  –  грн

  • 1200грн
  • 11800грн
Для кого
    Більше
Привід
    Більше