0 Ваша Кошик
0
Вартість доставки в Київ - 100 грн

Букети з гвоздик

Код7K-237
Букет із 35 різнокольорових гвоздик
2509 грн
Код7K-2316
101 червона гвоздика
7345 грн
Код7K-235
Букет із 15 різнокольорових гвоздик
1488 грн
Код7K-234
Букет із 13 гвоздик
1232 грн
Код7K-231
Букет із 17 гвоздик
1543 грн
Код7K-239
Букет із 25 червоних гвоздик
1962 грн
Код7K-232
Букет із 55 гвоздик
3696 грн
Код7K-233
Букет із 19 гвоздик
1670 грн
Код7K-2319
Серце із 17 гвоздик
2162 грн

Квіткових букетів існує рівно стільки, скільки може бути і приводів для їх дарування. Але серед усієї цієї флористичної пишноти панує і одна з найбільш неперевершених квіток з класичною репутацією на всі часи. Що ж це за рослина? Звичайно ж, гвоздика. Зауважте, якими саме квіти прикрашають найславетніші пам'ятники, меморіали, з якими букетами проводжають людей в останній шлях. На всі ці питання можна відповісти лише однозначно: завжди покладаються букети з гвоздик.

Так склалося історично

Гвоздики воістину вважаються рослинами богів. Вони відомі і популярні з найдавніших часів. Гвоздика по міфології є улюбленою квіткою Зевса, хіба можна що-небудь ще додати? За своїм значенням її приймають, як атрибут людської вірності, чесності, порядності і відданості. Адже неспроста ними укладені всі знамениті пам'ятні прославляють наших доблесних і сміливих воїнів.

Вважається, що ця квітка колись була частиною людського тіла, а в перекладі це слово означає - квітка богів. Здавна повелося, що саме цю рослину брали з собою в довгу дорогу, на війну. Гвоздики завжди були присутні в будь-якому будинку, вони виконували роль оберега і талісмана благополуччя. Ще це відмінний лікувальний засіб від безлічі хвороб.

Букет гвоздик з його багатогранністю

Ви тільки уявіть собі, що всього існує більше 400 видів цієї квітки. Різноманітність досягалося протягом всієї людської історії. Вчені-селекціонери до такої міри постаралися, що колірна гамма гвоздики затьмарить будь-яку іншу конкуруючу квітку.

Червоні гвоздики розкажуть вашому об'єкту обожнювання про пристрасні почуття, які вже давно оселилися у вашому серці. Білі або бежеві гвоздики стануть символом любові і відданості. Саме це забарвлення вважається доказом ваших чистих і непорочних уз. Рожева квітка якомога яскравіше передасть ніжність ваших відносин, трепет, ласку і турботу.

Букет з гвоздиками прийдеться до речі для будь-якого торжества. Махрові, зубчасті, гофровані – ось такими може бути тільки одна структура цієї розкішної квітки.

Наша служба доставки допоможе подарувати цей подарунок в будь призначений час в кожен пункт на карті Київської області. Наші дизайнери - флористи змусять Вас захоплюватися своєю роботою.

Уточнить категорию
Фильтры товаров
Тип товару
Квіти в складі
Колір
Тип кольору
Композиція з
Кількість квітів
Ціна

грн  –  грн

  • 1230грн
  • 7350грн
Для кого
    Більше
Привід
    Більше