0 Ваша Кошик
0
Вартість доставки в Київ - 100 грн

Букети з гербер

Код7K-47
Букет квітів із 11 різнокольорових гербер
1095 грн
Код7K-48
Букет квітів із 45 різнокольорових гербер
3042 грн
Код7K-50
Букет із 25 гербер
1825 грн
Код7K-43
Букет із 17 гербер
1400 грн
Код7K-46
Букет квітів із 21 різнокольорової гербери
1612 грн
Код7K-42
Букет квітів із 13 різнокольорових гербер
1171 грн
Код7K-49
Букет із 9 різнокольорових гербер
870 грн
Код7K-45
Букет квітів із 13 різнокольорових гербер
1171 грн
Код7K-44
Букет квітів із 15 різнокольорових гербер
1293 грн

Десь на інтуїтивному рівні, ми, люди, найбільше здатні радіти тим речам, які нам нагадують сонце. Тому всі квіти круглої форми викликають у нас довіри більше за інших. Сонце завжди було і є джерелом світла і тепла. Саме ці складові вкрай необхідні для повноцінного життя людства.

Гербери і стали цими «сонячними» квітками, які підійдуть для будь-якого торжества або просто, як знак уваги. Ви навіть не можете собі уявити, наскільки широко застосування цього улюбленця флори. Завдяки своїй багатотижневій свіжості навіть в зрізаному варіанті квітка може прикрашати ваш будинок, балкон або офіс.

Букет гербер може бути присутнім в будь-якій установі, адже ця квітка не здатний викликати алергічну дію. В медичних та лікувальних закладах йому особливо раді.

Непідкупна краса гербер

Звичайно, щоб дійти до нашого часу в тому вигляді, яким зараз володіє рослина, над ними довелося щільно попрацювати вченим усього світу. Отримане розмаїття відтінків і кольорів може іноді здатися фальшивим, але це не так! Всі кольори настільки яскраві, що крім посмішок і позитивних емоцій вони не можуть викликати щось ще.

Букет з гербер може похвалитися своїм трохи наївним видом. Особливо коли суцвіття відрізняється від пелюсток протилежним забарвленням, то це виглядає навіть трохи смішно.

Букети з герберами можна подарувати чоловікові, жінці і навіть дітям. Ще вона вважається досить доброзичливою особливою, яка може комбінуватися майже з усіма іншими квітами. У професійному аранжуванні вона виглядає багато і розкішно.

Живі та яскраві композиції з герберами наповнені виключно позитивною енергетикою. Вони цілком випромінюють тепло і радість дарують Вам свій заряд гарного настрою. Замовивши у нас такий букет, Ви будете впевнені на 100%, що Ваш одержувач ще довгий час буде милуватися яскравою і свіжою картинкою і неодмінно думати про дарувальника.

Будь-який подарунок зобов'язує Вас до супутнього букету квітів. Такий варіант не буде затьмарювати значущості головного презенту, він лише буде підкреслювати свою індивідуальність у звичайній простоті.

Наші букети відрізняються найвищим стандартом майстерності, вмілою експрес доставкою. Фахівці-кур'єри обережно привезуть ваш живий букет в будь-який будинок нашого міста.

Уточнить категорию
Фильтры товаров
Тип товару
Квіти в складі
Колір
Тип кольору
Композиція з
Кількість квітів
Ціна

грн  –  грн

  • 870грн
  • 3050грн
Для кого
    Більше
Привід
    Більше